• info@gbcdanismanlik.com
  • 0344 235 08 56/57

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren firmamız, Global Çözüm Danışmanlık Hizmetleri; yatırım, ithalat, ihracat konularında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Global Çözüm Danışmanlık Hizmetleri Faaliyet Alanları;

Finansal Danışmanlık,
Yatırım Danışmanlığı,
Tarımsal Danışmanlık,
Kosgeb Danışmanlığı,
Yönetim Danışmanlığı,
Teknoloji Danışmanlığı,
İthalat & İhracat Danışmanlığı,
Sanayi Danışmanlığı,
Girişimcilik
.

Global Çözüm Danışmanlık Hizmetleri, bu hizmetlerini uzmanlaşmış danışman kadrosuyla
organize etmekte, bu konularda ve kişisel-kurumsal eğitim hizmetleri veren bir kuruluştur..

İlgili mevzuat hükümleri ve ilkelerimiz doğrultusunda ithalat-ihracat, yatırım ve sanayi sektörlerine yönelik firmalara şu an geçerli kanun, yönetmelik ve tebliğler açısından doğru bilgilendirilmelerini sağlamaktadır. Firmamız; Bakanlık ve Resmi Kuruluşlardan alınması gerekli bazı belgeleri ve izinleri almanızı sağlamak; bu tür başvuruları sırasında gerekli bilgi ve müracaat şekillerini, güvenilir olarak hazırlamakta ve sunmaktadır.

Global Çözüm Danışmanlık Hizmetleri çalışma stratejisi standart çalışma programlarının dışına çıkarak tamamen danışmanlık yapılan firmanın çalışma ortamı, çalışma saatleri, sektörü, çalışanların eğitim durumları gibi faktörleri göz önünde bulundurarak “firmaya özgü” danışmanlık ve eğitim programı sunmaktır.

Faaliyet alanlarımızı ve bize ulaşabileceğiniz tüm irtibat adreslerini sayfamız içinde detaylı olarak bulabilirsiniz. Firmamız yetkililerinden faaliyet konularımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşletmeniz için kaliteli hizmet almak ister misiniz?