• info@gbcdanismanlik.com
  • 0344 235 08 56/57

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Türkiye sermaye piyasalarında her gün bir yatırım aracının düzenlendiği, yatırım araçlarının bu kadar çeşitlendiği bir dönemde kuşkusuz yatırım danışmanlığı da gün geçtikçe önem kazanıyor. En kısa tanımıyla yatırımcılara yatırım araçlarıyla ilgili tavsiyelerde bulunmak olan yatırım danışmanlığı, aynı zamanda yatırımcılara stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyor. Danışmanlık hizmetinin kapsamında hisse senedi, mevduat, fon, altın, döviz gibi finansal araçlar yer alıyor.

Global Çözüm Danışmanlık Hizmetleri, yatırımcılardan gelen tüm talepleri değerlendirerek her gün yatırım danışmanlığını hizmetinin içeriğini ve yetkinliğini zenginleştiriyor.

Yatırım danışmanlığı kapsamında yer alan ürün portföyünde “düşük risk portföyü”, “orta risk portföyü”, “yüksek risk portföyü” yer alıyor. Hisse önerileri içinde BİST TÜM, BİST-100 ve BİST-30 rapor ve önerileri yer alıyor. İnternet sitesine ve mail üzerinden tarafımıza gelen yatırımcıların soruları ve talepleri de yine yatırım danışmanlığı tarafından cevaplanıyor.

İşletmeniz için kaliteli hizmet almak ister misiniz?